Znalezione obrazy dla zapytania mailZakład Metalowy GORZELAK II Sp.j   tel. 41 273 00 10 e-mail : biuro@zakladmetalowy.com.pl

Operator tokarki/frezarki CNC

 Zakres obowiązków:

  • obsługa tokarek, frezarek CNC,
  • uzbrajanie, ustawianie i wymiana narzędzi,
  • wprowadzanie korekt,
  • obsługa urządzeń pomiarowo-kontrolnych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze maszyn obróbczych,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • sumienność, pracowitość.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premię roczną,
  • ubezpieczenie na życie.

ZAPRASZAMY DO APLIKACJI!

lub złożenie w siedzibie firmy:

Starachowice, ul. Składowa 49